Antystrajkowy jad obozu rządowego

| 1 maja 2019
Tępa propaganda obozu pisowskiego
Tępa propaganda obozu pisowskiego

?To, co zrobili nauczyciele np. w Sosnowcu, czyli ustawili szpaler, tak jak ustawiał Wehrmacht w wielu miastach…?
Patryk Jaki

?Kiedyś mówiłem, powinno się pracować dla idei. Ja pracowałem dla idei, pracuję dla idei i będę pracował dla idei, a dla dzieci jeszcze tym bardziej powinniśmy pracować.?
Stanisław Karczewski

W sytuacji usprawiedliwionej nieobecności w pracy nauczycieli (np. strajkują), quorum stanowią wszyscy obecni, w skrajnym przypadku także sam dyrektor, podejmują/je uchwałę o klasyfikacji i dopuszczeniu do matury. Taką uchwałę może uchylić tylko kurator oświaty. Ja nie uchylę.?
Barbara Nowak

?Martwię się o swoje dziecko, bo też dziś ma egzamin. Nie w mojej szkole. Na szczęście chodzi do katolickiej, a oni nie strajkują.?
Barbara Nowak

Posłowie mają 8 tys. zł brutto pensji podstawowej, więc jeśli nauczyciel dyplomowany ma z kawałkiem 5 tys. zł brutto, to jest to nieduża różnica między posłem a nauczycielem.
Marek Suski

?Nauczyciele nie mają obowiązku życia w celibacie, zatem korzystają z 500 plus.?
Krzysztof Szczerski

?Czy lokalny PROKURATOR zainteresuje się tym przypadkiem ŚMIERTELNEJ PRZEMOCY ?nauczycielskich? terrorystów wobec UCZCIWEJ zaszczutej przez tych broniarskich gangsterów kobiety!!!???
?Krystyna Pawłowicz

?RODZICE,MATURZYŚCI,NIE BÓJCIE SIĘ ZAPROTESTOWAĆ wobec waszych nauczycieli ! Miejcie odwagę bronić się przed oczywistym szantażem i terrorystycznymi metodami tych ?pedagogów? !?
Krystyna Pawłowicz

?I potem mamy mieć dobrze wychowanych ludzi, dobrych nauczycieli? Korczak poszedł na śmierć z dziećmi do komory gazowej, nie zostawił ich, a dzisiaj różnie bywa.?
bp Ignacy Dec

?Nauczyciel ma troszeczkę więcej czasu wolnego w porównaniu do innych osób pracujących, ale nauczyciel chce więcej zarabiać.? Milioner-premier Mateusz Morawiecki

?Nauczyciele po zaborach odbudowywali Polskę, w czasie okupacji prowadzili tajne nauczanie, a po wojnie bronili młodzież przed komunizmem. Teraz Broniarz i część ZNP, wysługując się opozycją, nawołują do wysadzenia w powietrze polskiej szkoły. Czy nauczyciele na to pozwolą??
Ryszard Terlecki

?Bo jakże inaczej można określić krzywdę, jaka spotkała młodzież szkolną, potraktowaną jako zakładnicy przez inicjującą strajk organizację nauczycielską. Nie stajemy po żadnej stronie. Ale trzeba mówić prawdę i stać po stronie prawdy. Skrzywdzono wrażliwość, idealizm, zaufanie ludzi młodych, dzieci i młodzieży.?
bp Sławoj Leszek Głódź

?Czy ktoś słyszał, żeby dzieci w Europie w podstawówce brały korepetycje, albo żeby rodzice siedzieli godzinami z dzieckiem, bo pani w szkole pracuje 4 godz.? Szkoła to dzisiaj niemal nauczanie zaoczne, ale chcą wynagrodzenia, jak za dzienne w pełnym etacie.?
Tomasz Sakiewicz

?Jest prosty sposób na podwyżki płac nauczycieli. Oddajmy pensje tych, co strajkują, pracującym w zamian za dłuższą pracę. Będą pracować tyle, co przeciętnie nauczyciele w UE i tyle samo zarabiać.?
Tomasz Sakiewicz

?To nie nauczyciele, a maturzyści, których dla wyciśnięcia z rządu kasy wzięli za zakładników, potrzebują dziś wsparcia i solidarności. Celebryci, którzy lansują się urządzając jakieś koncerty, zbiórki i marsze poparcia dla ich prześladowców popisują się głupotą i świństwem. Tfu!?
Rafał Ziemkiewicz

?Usłyszałem dziś kilka historii ze szkół w czasie strajku ? z pierwszej ręki. Niestety, potwierdziły moje wcześniejsze spostrzeżenia. Z ciekawostek ? usłyszałem, że najgorliwiej strajkują nauczyciele, którzy najmniej się angażują w nauczanie.?
Łukasz Warzecha

?Atmosfera jak w Führerbunker pod koniec kwietnia 1945. Czekają na odsiecz Steinera, która nigdy nie przyjdzie i rzucają do walki ostanie odwody Hitlerjugend i Owsiaka w charakterze dziadka z Volkssturmu.?
Cezary Gmyz

Cytaty zebrał Piotr Trzpil

Tags:

Category: Gazeta - maj 2019

Comments are closed.